+380 (50) 313-17-71
м. Київ,
пров. Бехтерівський, 8
atty@attorney-at-law.com.ua

Про мене

Адвокат Репченко Володимир Васильович, є членом Національної асоціації адвокатів України (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю КВ№005833 від 22.12.2016р.), а також Союзу юристів України (посвідчення №00496-СЮ від 28.07.2014р.).

Народився, виріс і здобув освіту в місті Києві.

В 2010 році закінчив факультет загальної юридичної підготовки Академії адвокатури України за спеціальністю правознавство, здобув кваліфікацію юриста та розпочав приватну юридичну практику.

В 2016 році успішно склав кваліфікаційний іспит, пройшов стажування, склав присягу адвоката України та отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

Маючи значний досвід роботи – більше 7-ми років, адвокат Репченко В. В. здійснює свою професійну діяльність у відповідності до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та Правил адвокатської етики, якими сформована концепція незалежності адвоката при здійсненні адвокатської діяльності.

Адвокат Репченко В. В. надасть Вам професійну кваліфіковану правничу допомогу в Києві та по всій Україні. Допоможе впоратись з юридичними проблемами в різних областях права - кримінальних, цивільних, господарських процесах, земельних та трудових спорах, сімейних та житлових відносинах, в ході укладання та виконання договорів, стягненні заборгованості та іншому.

Адвокат Репченко Володимир Васильович гарантує своїм клієнтам повну конфіденційність.

 Послуги Контакти 


X

Залиште вашу заявку!